پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - 2 Jul 2020
 
۱
نقش منافقین در بند ۳۵۰ اوین؛

کمپین خبرسازی در زندان اوین را بهتر بشناسیم +تصاویر

سه شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۸
کد مطلب: 357685
ساختاربندی هجمه‌های حقوق بشری از سوی غربی ها و رسانه های فارسی زبان ایشان همواره به گزاره هایی در داخل ایران نیاز دارند تا با مهندسی هجمه علیه جمهوری اسلامی بخشی از اهداف خود را سامان ببخشیند.
کمپین خبرسازی در زندان اوین را بهتر بشناسیم +تصاویر
به گزارش جهان به نقل از دیده‌بان، رویه شکل گرفته در موضوع اخیر در زندان اوین نشان داد که شبکه های ضد ایرانی از محفل هایی حرکت خود را آغاز می کنند که بتوانند بهره برداری و خبرسازی مستمر از آن داشته باشند.

راه‌اندازی کمپین خبرسازی در موضوع زندان اوین از سوی جریان منافقین، بهائیت و همکاران سازمان نفاق در حوادث سال‌های اخیر بنحوی خودنمایی کرد که جایی برای توجیه همپوشانی خبری آنها در روزها اخیر باقی نگذاشته است.

پس از مشخص شدن چرایی خبرسازی‌ها شکل گرفته در موضوع زندان اوین و شفاف‌سازی از سوی سازمان زندان‌ها، رسانه‌های ضد ایرانی در کنار سازمان منافقین نشان دادند که حرکت شکل گرفته در اوین تنها ریشه در تحرکات عناصر مرتبط با ایشان دارد.

در این خصوص هر روز نشانه هایی از سوی این رسانه ها و سایت های سازمان منافقین خودنمایی کرد.

البته نکته ای حائز اهمیت در افرادی از منافقین که حول ایشان خبرسازی شکل گرفته است وجود دارد و آن این است که افراد مد نظر بصورت خانوادگی در سازمان منافقین عضویت دارند و دلبستگی ایشان در پیگیری اهداف سازمان انکار ناپذیر است.

به عبارت دقیق تر دو تن از اعضای محوری در هیاهوی بند ۳۵۰ از اعضای سازمان منافقین هستند و به دنبال این موضوع رسانه‌های وابسته به منافقین و رسانه های پوششی این گروهک به شدت در حال مانور بر روی این سناریویی از پیش طراحی شده هستند.

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000357/nf00357685-1.jpg

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000357/nf00357685-2.jpg


http://www.jahannews.com/images/docs/files/000357/nf00357685-3.jpg

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000357/nf00357684-1.jpg

فولادوند و اکبری دو تن از این افراد هستند و باید منتظر باشیم و ببینیم که منافقین در روزهای آتی کدامیک از افراد خود را که برای خبرسازی در محافل داخلی از انها بهره گیری می کنند در رسانه‌هایشان معرفی می کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *