کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پیروزی یا شکست بی‌بی‌سی؟

شادی فتنه‌گران از تغییر پست اسماعیلی!

8 ارديبهشت 1393 ساعت 7:35

در شرایطی که اولین واکنش ضد انقلاب به موضوع ترفیع رئیس سابق زندان‌های کل کشور، غلامحسین اسماعیلی، با شادی و اعلام پیروزی همراه بود، پس از گذشت اندک زمانی از ترفیع وی، چیزی جز عصبانیت توأم با بداخلاقی سیاسی از هوچیان رسانه‌ای غرب به گوش نمی‌رسد.


به گزارش جهان به نقل از کیهان، پیش از این بی‌بی‌سی فارسی با تشکیل برنامه تحلیلی ویژه، انتصاب اسماعیلی به سمت ریاست دادگستری تهران را پیروزی مشترک کل مجموعه فتنه‌گران و اوباش رسانه‌ای لندن خوانده بود؛ اما به نظر می‌رسد در باطن، خود نیز به صحت چنین تحلیل‌هایی اعتقاد نداشتند. همچنین کارشناسان این شبکه نتوانستند رابطه‌ای میان این موضوع و ترفیع بدهنگام رئیس زندان‌های کل کشور علی‌رغم فعالیت یک هفته‌ای ضد انقلاب و استفاده از همه ترفندهای رسانه‌ای بیابند.

علاوه بر این ظاهراً فتنه‌گران فعال در مانور رسانه‌ای بند ۳۵۰ نیز اعتراضات خود را به گوش کارشناسان عملیات روانی رسانه سلطنتی انگلیس رسانده‌اند به نحوی که بی‌بی‌سی از مسیری دیگر سعی در تصحیح مواضع خود نموده است.

در همین رابطه «فرشته قاضی» نویسنده روزآنلاین که از ارتباطات قابل توجهی با بنگاه خبرپراکنی بی‌بی‌سی برخوردار است در مقاله‌ای از زبان «خانواده‌های زندانیان متخلف زندان اوین» انتصاب رئیس سابق زندان‌ها به سمت ریاست دادگستری تهران را خطرناک توصیف نموده و اذعان داشت که «جای اسماعیلی در دادگستری نیست»(!)

گفتنی است بی‌بی‌سی در بخش خبری ویژه هفته گذشته، ضمن دلداری به نفوذی‌های شکست خورده داخل ایران تهدید رئیس قوه قضائیه مبنی بر پایان دوره تسامح با فتنه‌گران» را ناشی از عصبانیت آیت‌الله لاریجانی و غیر واقعی خوانده بود!

شایان ذکر است اسماعیلی علاوه بر ریاست دادگستری تهران به سمت ریاست شعبه اول دادگاه تجدید نظر هم منصوب شده است. همچنین از این پس وی مسئول دفتر حقوق شهروندی قوه قضائیه نیز محسوب می‌شود.


کد مطلب: 357383

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/analysis/357383/شادی-فتنه-گران-تغییر-پست-اسماعیلی

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com