شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - 23 Jan 2021
 
۶
۲
پیروزی یا شکست بی‌بی‌سی؟

شادی فتنه‌گران از تغییر پست اسماعیلی!

دوشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۳۵
کد مطلب: 357383
در شرایطی که اولین واکنش ضد انقلاب به موضوع ترفیع رئیس سابق زندان‌های کل کشور، غلامحسین اسماعیلی، با شادی و اعلام پیروزی همراه بود، پس از گذشت اندک زمانی از ترفیع وی، چیزی جز عصبانیت توأم با بداخلاقی سیاسی از هوچیان رسانه‌ای غرب به گوش نمی‌رسد.
شادی فتنه‌گران از تغییر پست اسماعیلی!
به گزارش جهان به نقل از کیهان، پیش از این بی‌بی‌سی فارسی با تشکیل برنامه تحلیلی ویژه، انتصاب اسماعیلی به سمت ریاست دادگستری تهران را پیروزی مشترک کل مجموعه فتنه‌گران و اوباش رسانه‌ای لندن خوانده بود؛ اما به نظر می‌رسد در باطن، خود نیز به صحت چنین تحلیل‌هایی اعتقاد نداشتند. همچنین کارشناسان این شبکه نتوانستند رابطه‌ای میان این موضوع و ترفیع بدهنگام رئیس زندان‌های کل کشور علی‌رغم فعالیت یک هفته‌ای ضد انقلاب و استفاده از همه ترفندهای رسانه‌ای بیابند.

علاوه بر این ظاهراً فتنه‌گران فعال در مانور رسانه‌ای بند ۳۵۰ نیز اعتراضات خود را به گوش کارشناسان عملیات روانی رسانه سلطنتی انگلیس رسانده‌اند به نحوی که بی‌بی‌سی از مسیری دیگر سعی در تصحیح مواضع خود نموده است.

در همین رابطه «فرشته قاضی» نویسنده روزآنلاین که از ارتباطات قابل توجهی با بنگاه خبرپراکنی بی‌بی‌سی برخوردار است در مقاله‌ای از زبان «خانواده‌های زندانیان متخلف زندان اوین» انتصاب رئیس سابق زندان‌ها به سمت ریاست دادگستری تهران را خطرناک توصیف نموده و اذعان داشت که «جای اسماعیلی در دادگستری نیست»(!)

گفتنی است بی‌بی‌سی در بخش خبری ویژه هفته گذشته، ضمن دلداری به نفوذی‌های شکست خورده داخل ایران تهدید رئیس قوه قضائیه مبنی بر پایان دوره تسامح با فتنه‌گران» را ناشی از عصبانیت آیت‌الله لاریجانی و غیر واقعی خوانده بود!

شایان ذکر است اسماعیلی علاوه بر ریاست دادگستری تهران به سمت ریاست شعبه اول دادگاه تجدید نظر هم منصوب شده است. همچنین از این پس وی مسئول دفتر حقوق شهروندی قوه قضائیه نیز محسوب می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


به نظر ما این ماجرا باید به صورت جدی تری پیگیری بشه تا همه چی مشخص بشه
Iran, Islamic Republic of
کسی که به حقوق بندگان خدااحترام نمی گذارد ، مستحق هیچ سمتی نیست بخصوص شغل سنگین قضا .