پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - 28 May 2020
 
۱
۱
عسگری:

گل نفت به پرسپولیس صحیح بود

شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۰۲
کد مطلب: 335344
رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال می‌گوید گل تیم نفت تهران به پرسپولیس در هفته بیست و یکم آفساید نبوده و کمک داور در اعلام صحنه آفساید اشتباه کرده است.
به گزارش جهان به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حسین عسگری درباره گل تیم نفت تهران که توسط داور مردود اعلام شد، اظهار داشت: متاسفانه در این صحنه کمک داور اشتباه کرد و بازیکن نفت که به درستی در موقعیت گلزنی قرار گرفته بود را در موقعیت آفساید اعلام کرد تا گل درست تیم نفت تهران مردود اعلام شود.

وی ادامه داد: کمک داور هم در وضعیت خوبی بود و می‌توانست به خوبی تشخیص دهد اما به هر جهت تشخیص داد که صحنه را آفساید اعلام کند. در تصاویر هم مشخص است که تقریبا با هر دو بازیکن روی یک خط هستند و گل تیم نفت در موقعیت آفساید به ثمر نمی‌رسد. البته تشخیص صحنه بسیار سخت بود اما فیفا در اینطور مواقع می‌گوید که کمک داور اگر مطمئن به آفساید بودن نیست، دستور به ادامه بازی دهد. توصیه فیفا این است که داوران همیشه با اطمینان در مورد صحنه‌ها قضاوت کنند.

عسگری در پایان درباره صحنه ای خلعتبری کارت زرد گرفت هم گفت: فغانی به درستی به خلعتبری اخطار داد چرا که وی به تصمیم داور اعتراض کرد اما خطایی که روی خلعتبری اتفاق افتاد را تشخیص نداد. روی خلعتبری خطا انجام شده بود و فغانی در این صحنه اشتباه کرد.

تیم‌های فوتبال نفت تهران و پرسپولیس روز جمعه در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر به تساوی بدون گل رسیده بودند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


عکسشو آپ کنید. تابلو بود آفساید هست