دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - 3 Aug 2020
 
۰

جنایت بیروت حاصل تلاش اسرائیلی- تکفیری

پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۱:۱۰
کد مطلب: 326640
معاون دبیر کل حزب الله لبنان با ابراز انزجار از انفجارهای روز گذشته در نزدیکی سفارت ایران دربیروت آن را نتیجه تلاشهای محور اسرائیلی-تکفیری دانست.
به گزارش جهان، مهر به نقل از شبکه المنار نوشت: شیخ نعیم قاسم گفت: انفجار تروریستی نزدیک سفارت ایران در بیروت جنایتی است که ایادی پلیدو جنایتکار حامی تفکر اسرائیلی-تکفیری رقم زده اند.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان افزود: محور اسرائیل و تکفیری ها چند سالی است که منطقه را هدف قرار داده اند و آمریکا به طور مستقیم از آن حمایت می کند و هدف ترورریستها بی ثباتی و ایجاد هرج و مرج است.

نعیم قاسم بیان کرد: آنچه رخ داده است بخشی از تلاشهای تروریستی است که همه را شامل می شود و به گروه خاصی نیست و هر فرد و گروهی که خود را از اقدامات تروریستی در لبنان و منطقه مصون می داند در توهم به سر می برد زیرا تروریستها به کسی رحم نمی کنند.

وی ضمن درخواست از همه برای مقابله با تروریسم افزود: می توان اوضاع را قبل از اینکه پیچیده تر شود با تفاهم حل و فصل کرد و حل مشکل باید از راههای سیاسی باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *