شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ - 20 Jul 2019
 
۳
۵

اگر هاشمی پدر یک شهید بود، نمی‌گفت مرگ بر آمریکا را حذف کنیم

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۴:۱۴
کد مطلب: 320598
زهرا همایونی با بیان اینکه تا نفس داریم شعار مرگ بر آمریکا سر خواهیم داد، گفت: اگر آقای رفسنجانی یک شهید در دفاع مقدس می‌داد و آمریکایی‌ها قاتل فرزندش می‌شدند، نمی‌گفت مرگ بر آمریکا را حذف کنیم.
به گزارش جهان، زهرا همایونی مادر شهیدان شاه آبادی در گفت‌‌وگو با فارس با بیان اینکه توهین نعیمه اشراقی به حضرت امام(ره) غیرقابل قبول است، گفت: اندیشه امام خمینی(ره) با توهین از بین رفتنی نیست چون خدای خمینی زنده است.
 
وی با بیان اینکه توهین به خانواده شهدا، توهین به ارزش های انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: هتاکان به امام(ره) و تحریف‌کنندگان بیانات آن حضرت بدانند که خانواده شهدا نه حرف امام(ره) خود را بد تحویل می‌گیرند و نه بد تحویل می‌دهند.
 
مادر شهیدان شاه‌آبادی با بیان اینکه برخی می‌خواهند باورهای غلط خود را به نقل از حضرت امام(ره) به خورد مردم بدهند، افزود: برخی می‌خواهند با تبلیغات غلط و دروغین امام(ره) و خانواده شهدا را تخریب کنند و همانگونه می‌گفتند مگر علی(ع) نماز می‌خواند، بگویند مگر امام(ره) موافق شعار مرگ بر آمریکا بود.
 
شهید شاه‌آبادی یکی از فرزندان شهید خانوم همایونی
 
مادر شهیدان شاه آبادی با بیان اینکه نوه امام بودن دلیل صحت نقل قول از حضرت امام نمی‌شود، گفت: مگر حضرت نوح پیامبر خدا نبود؟ آیا فرزندنش در مسیر انبیای الهی بود؟
 
مادر شهیدان شاه آبادی با بیان اینکه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) نباید در مقابل تحریف بیانات امام سکوت کند، گفت: با کسانی که حرف امام را تحریف می‌کنند طوری باید برخورد شود که آنها ارشاد شوند.
 
وی با اشاره به نقل قول هاشمی از حضرت امام(ره) مبنی بر اینکه امام(ره) موافق حذف شعار مرگ بر آمریکا بود، گفت: آقای هاشمی اگر فقط پدر یک شهید بود، نمی‌گفت شعار مرگ بر آمریکا باید حذف شود. ما تا تنفس داریم مرگ بر آمریکا خواهیم گفت چون این شعار شهدا و امام شهدا بوده است.
 
همایونی با بیان اینکه آمریکایی‌ها را قاتل فررزندان خود می‌داند، افزود: آمریکا خائن کل عالم است. خب برای هاشمی رفسنجانی چه فرق می‌کند که مرگ بر آمریکا بگوییم یا نه.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


از قراری موسسه تنظیم و نشر اثار امام وظیفه خود حفظ گفتار خانواده امام می داند اگر باب میل انها برخورد کند از طرف این خانواده توبیخ شده و از کار بی کار میشوند
Iran, Islamic Republic of
جالبه صدام به ايران تجاوزميكنه با هواپيماهاي فرانسه و روسيه و كشورهاي مظلوم عربي، بعد ما با همشون داداشيم ميگيم مرگ بر آمريكا
امين
به قول دكتر روحاني بايد با كد خدا حرف زد. ما هم به كدخدا رو مورد فيض قرار ميديم.
لطفا شما ...
رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
اگر به هاشمي اجازه بدهند از اين قبيل افتراها به امام بيش از اينها نسبت خواهد داد . سخناني كه ايشان در اين اواخر اينطرف و آنطرف بر زبان جاري مي سازد و يا مطالبي كه در سايتها از جمله سايت شخصي ايشان عنوان ميشود همه هدفدار و از قبل سازماندهي شده براي گشودن روزنه اي براي نفوذ غربي بويژه امريكايي هاست .
درست در لحظات حساس و تاريخي و تعيين كننده ناگهان از ناحيه ايشان و يا نزديكانشان يك بامبول يك صحبت ناروا يك سخن دشمن شاد كن بروز مي كنند و خوراك براي رسانه هاي داخلي و خارجي معاند و نقل براي مجالس و افكار عمومي درست مي كند .
اينگونه تحركات با توجه به جايگاه ايشان شگفت آور و از يك مقام باسابقه نظام جمهوري اسلامي انتظار نمي رود .
از چند سال گذشته در برهه هاي حساس مثل انتخابات و روزهاي تاريخي ايشان هرچه توانسته آب در آسياب دشمن ريخته . عده اي شيفته غرب هم از باند و جناح ايشان طرفداري مي كنند گويا دلشان براي حضور امريكاييها در كشور كاملا" بي تاب شده .