يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - 23 Feb 2020
 
۰

اعتراض‌ دریک وزارتخانه به‌عدم پرداخت‌حقوق

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۱
کد مطلب: 301237
کارمندان قراردادی وزارت ورزش به دلیل پرداخت نشدن مطالبات‌شان اعتراض کردند.
به گزارش جهان به نقل از فارس، ۲۰۰ نفر از کارمندان وزارت ورزش به دلیل عدم پرداخت حقوق و مطالبات‌شان در وزارت ورزش اعتراض و تحصن کردند.

این کارمندان به این موضوع معترض هستند که از ابتدای سال نه قراردادی با آنها امضاء شده و نه حقوقی گرفته‌اند. رمضان‌پور، مدیر حراست وزارت ورزش سعی در متفرق کردن این افراد داشت که موفق نشد. کارمندان وزارت ورزش هم‌اکنون در لابی این ساختمان منتظر رسیدگی به اعتراضات‌شان هستند.

این در حالی است که نصرالله پریچهره، مسئول امور اداری وزارت ورزش، درباره اعتراض کارمندان این وزارت‌خانه به فارس گفت: حقوق کارمندان کامل داده شده و امسال افزایش حقوق‌ها را نداده‌اند. شاید اعتراض آنها به این دلیل باشد که می‌ترسند قراردادشان تمدید نشود.

وی درباره تمدید قرارداد کارمندان هم اظهار داشت: منتظر دستورالعمل ضوابط اجرایی هستیم. پیش‌نویس آن برای ما ارسال شد، اما به دلیل یکی دو اشکالی که داشت قرار است تا هفته آینده در اختیار ما قرار بگیرد.

صحبت‌های خبرنگار فارس با تعدادی از کارمندان این وزارت‌خانه حاکی از این است که حقوقی به کارمندان پرداخت نشده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *