جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - 10 Apr 2020
 
۴

موسس اخوان المسلمین مصر یهودی است!

پنجشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب: 296957
عقاد می نویسد:نام اصلی وی "حسن احمد عبدالرحمن" است، پدرش به دستور گروه های یهودی کلمه ی "البناء" که معادل همان "MASON" است را به نام وی اضافه نموده است. وی مقیم منطقه ی "البحیره" در مصر بوده است که یکی از بزرگترین مناطق یهودی نشین کشور است
موسس اخوان المسلمین مصر یهودی است!
به گزارش جهان، شیعه نیوز نوشت:

نویسنده و ادیب مصری "عباس محمود عقاد" در ژانویه ی ۱۹۴۶در مطلبی با عنوان "فتنه ی اسراییلی" که در روزنامه ی "الاساس" مصر چاپ شد رازی از اخوان المسلمین مصر فاش نمود که شاید بر همگان پوشیده بود.

وی در مقاله ی خود نوشته بود: موسس اخوان المسلمین مصر "حسن البنا" یک یهودی است، پدر و مادر او یهودی هستند و وی اصلا مصری نیست بلکه با شعله ور شدن آتش جنگ جهانی اول از مراکش به مصر آمده و گروه های یهودی مصر از او حمایت نموده و خدمات در اختیار او قرار داده اند، و پدرش را در بخش راه آهن این کشور مشغول کرده اند.

وی می افزاید: نام اصلی وی "حسن احمد عبدالرحمن" است، پدرش به دستور گروه های یهودی کلمه ی "البناء" که معادل همان "MASON" است را به نام وی اضافه نموده است. وی مقیم منطقه ی "البحیره" در مصر بوده است که یکی از بزرگترین مناطق یهودی نشین کشور است و ضریح "ابوحصیره" نیز در آن وجود دارد، ضریحی که یهودی ها امروز نیز ان را زیارت می کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *