دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 1 Jun 2020
 
۰
مزاحی که به شایعه‌ای قوی تبدیل شد

آیاضرغامی مجری‌مناظره‌های انتخاباتی است؟

چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب: 289603
مزاح رئیس رسانه ملی در یکی از مناسبات کاری امروز به شایعه‌ای قوی تبدیل شده که دهان به دهان می‌چرخد.
آیاضرغامی مجری‌مناظره‌های انتخاباتی است؟
به گزارش جهان به نقل از فارس، دوشنبه سید عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما در یکی از جلسات و مناسبات کاری خود در جمعی محدود در گفت‌‌‌وگویی که میان او و برخی حاضران رد و بدل شده در پاسخ به این سوال که اجرای مناظره‌های زنده کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بر عهده چه کسی است، به مزاح اعلام کرده است شاید این مجری خودم باشم.

حالا دو روز است که این گفت‌وگو دهان به دهان می‌چرخد و به شایعه‌ای قوی میان اهالی سازمان صداوسیما و همچنین رسانه‌ای‌ها بدل شده است.

این اتفاق در حالی روی داده که بحث اجرای مناظره‌های انتخاباتی امروز به یکی از مهم‌ترین مباحث تبدیل شده و البته عدم افشای نام مجری یا مجریان از سوی رسانه ملی بر این تب و تاب افزوده است.

البته در میان برخی نیز بر اجرای مناظره‌ها از سوی رئیس رسانه ملی اصرار دارند و گمانه‌زنی‌شان این است که چون ضرغامی در سازمان عریض و طویل صداوسیما بالاترین مقام است، پس بهترین و وزین‌ترین گزینه برای اجرای این برنامه است، هرچند که او تا به حال اجرای رسمی برنامه‌ای را نداشته است، البته او در برخی مراسمات داخلی سازمان خود گرداننده مجالس است.

در کنار این گمانه‌زنی، یک بحث دیگر نیز مطرح است، آن هم اینکه ضرغامی مدتی است که کسالت دارد و این کسالت به او اجازه اجرای مناظرات را نمی‌دهد.

هرچند که همه این‌موارد در حد شایعه و گمانه‌زنی است، باید دید رسانه ملی در حالی که دو روز بیشتر به زمان برگزاری مناظره‌های زنده باقی نمانده، چه زمانی تصمیم می‌گیرد نام مجری مناظرات زنده کاندیداهای انتخاباتی را اعلام کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *