جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - 5 Mar 2021
 
۹
۱

حاج منصور ارضی: دو اشتباه بزرگ دولت دهم/ رمضان امسال برنامه نداریم!

شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۱۱
کد مطلب: 286117
ببینید دوتا کار اشتباه این دولت کرد که مردم را از لحاظ معیشتی به مشکل و گرفتاری مشغول کرد؛ یکی بحث بورس، که از روز اوّل من مخالفت می کردم برای اینکه دائم سرمایه دارها پولدارتر می شدن، خمس و زکات هم که نمی دهند...
حاج منصور ارضی: دو اشتباه بزرگ دولت دهم/ رمضان امسال برنامه نداریم!
شاید برنامه ماه رمضان را تعطیل کنم، نمیشه، سخته، و هزاران دلیل هم دارم. برای اینکه بچّه ها قدردانی نکردند، چند ساله ما داریم ماه رمضان برنامه اجرا می کنیم بیشتر رفقای تو خیابون ها هستند.

به گزارش جهان، حاج منصور ارضی در مراسم زیارت عاشورای اباعبدالله الحسین علیه اسلام در صنف لباس فروش با اشاره به غیبت دوستانش در شب های ماه مبارک رمضان در جلسات ایشان گفت :الان شما ببینید داره هیئت ها کم رنگ میشه؛ بخاطر اینکه خرج خونه هامون از کمک به هیئت ها بیشتر شده، با این گرونی ها ... حالا من شاید ماه رمضون را تعطیل کنم، نمیشه، سخته، و هزاران دلیل هم دارم. برای اینکه بچّه ها قدردانی نکردند، چند ساله ما داریم ماه رمضون برنامه اجرا می کنیم بیشتر رفقای من تو خیابون ها هستند، در غیبتند.

وی همچنین در این مراسم ضمن اشاره به اشتباهات اقتصادی دولت افزود:ببینید دوتا کار اشتباه این دولت کرد که مردم را از لحاظ معیشتی به مشکل و گرفتاری مشغول کرد؛ یکی بحث بورس، که از روز اوّل من مخالفت می کردم برای اینکه دائم سرمایه دارها پولدارتر می شدن، خمس و زکات هم که نمی دهند...همه را گرفتار حلال و حروم کردند، دیگه کسی کاسبی نمیکنه، تجارت نمیکه، مثلاً کارخانه ها رو به کی ها فروختند؟

مورد دوم هم بحث یارانه ها؛ که اونهایی که موهاشون سفیده می دونند اوّل انقلاب، کوپن ها که درومد توسط اون شخص، دقیقاً مثل همین یارانه ها شد با این فرق که زمانه شکلش رو عوض کرد. الانم دیگه کاری نمیشه کرد مگر اینکه نفر بعدی که میاد صالح باشه، اوّل از همه هم حواسش به دین مردم باشه بعد هم وضع معیشتی مردم و ... خیلی سخت شده ولی پیدا میشه.

سخت هم نگیرید به این و اون؛ اگر کسی از کسی  برای انتخابات دفاع میکنه چون مردم در این زمینه ها آزاد هستند.

الان ببینید هشت سال گذشت کسی نیومد از حجاب دفاع کنه، الانم که شورای شهر تا قبل کشتی گیرها بودن الان هنرمندان هم وارد شدن، برای همین هم هست که آقا برای اولّین بار گفت که اهمیّت انتخابات باعث کم توجّهی به انتخاب شوراها نشود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


علی
ان شاالله حاج منصور این کار رو نکنه.من عاشق شب های ماه مبارک مسجد ارک هستم.در طی سال که تنبلی می کنیم و دنبال مناجات نمی ریم لااقل ماه مبارک از دستمون نره.خدایا...

بیان شوق چه حاجت؟ که سوز آتش دل

توان شناخت ز سوزی که در سُخن باشد