دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - 23 Sep 2019
 
۶
۷

مراجع در خانه‌شان را به روی احمدی‌نژاد بسته‌اند

جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب: 276870
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران درباره حادثه روز 22 بهمن در قم ،اعطای مدال به مشایی و... سخن گفت.
مراجع در خانه‌شان را به روی احمدی‌نژاد بسته‌اند
به گزارش جهان، حجه الاسلام جعفر شجونی در آغاز درباره فیلم تطبیقی چهره اخلالگران حادثه قم در گفت وگو با فردا گفت:  من نمی دانم چه کسانی در سخنرانی آقای لاریجانی مهر و لنگه کفش پرتاب کردند اما این نوع کارها توسط هر جریان و گروهی که انجام شود محکوم است.
 
وی با اشاره به علت این نوع رفتارها از سوی حامیان جریان های سیاسی گفت: این نوع رفتار اگر چه توحیه پذیر نیست اما به دلیل رفتار غیرمنطقی روسای قوا در مجلس صورت گرفت. اما منصفانه نیست جریان های سیاسی با این نوع رفتارها دشمن را شاد کنند.
 
شجونی در ادامه افزود: بهتر است برخی آقایان جلوی دهانشان را بگیرند و بدون دلیل کسی را متهم نکنند تا یکسری افراد که به دنبال بهانه برای ایجاد تشنج می گردند این عکس العمل ها را نشان  ندهند. من فیلمی که ارتباط این گروه را با جبهه پایداری نشان می دهد را ندیده ام اما به نظر می رسد این نوع اغتشاشات از قبل هماهنگ شده است. 
 
وی با تاکید بر رفتار غلط رییس قوه مجریه تاکید کرد: سیاسیون نباید با اهانت به اهداف خود برسند. آقای رییس جمهور نباید جاسوسی می کرد و فیلم کسی را می گرفت و آبروی افراد را می برد.
 
وی تصریح کرد: من از این آقایان می پرسم چرا دل رهبری را با این اعمال می آزارید و خون می کنید؟ وقتی بزرگان سیاست این طور با یکدیگر لجبازی می کنند چه توقعی از مردم دارند البته مردم دلشان برای نظام بسیار بیشتر می سوزد.
 
وی با یادآوری عکس العمل امام راحل (ره) در برابر فتنه های دشمن اظهار داشت: امام راحل(ره)، در مقابل فتنه های دشمن می گفتند من الان شما را نصیحت می کنم اما اگر تکرار شود، دست های فتنه گران را قطع می کنم.بیان مقام معظم رهبری هم این طور بود.  ایشان در واکنش به این اتفاق فرمودند من فعلا نصیحت می کنم، یعنی اگر تکرار کنید فریاد می زنم. 
 
حجت الاسلام شجونی در ادامه ، با انتقاد از رفتارهای رییس جمهور در حمایت از جریان انحرافی افزود: این چه حرکاتی است که دولت می کند، چه دلیلی وجود دارد که به مشایی مدال فرهنگی داده شود، به قول روزنامه اطلاعات باید مدال بی فرهنگی به مشایی داد. مگر مشایی چه گلی به سر مردم زده است که لیاقت مدال داشته باشد. این همه مراجع به خاطر آقای مشایی در خانه شان را به روی احمدی نژاد بستند.
 
وی در پایان افزود:  شورای نگهبان حتما صلاحیت این آقا را برای انتخابات رد خواهد کرد. در مملکت 75  میلیونی ما که همگی علاقه مند به نظام هستند این فرد را تایید نمی کنند. غیر ممکن است این افراد حرفشان را به کرسی بنشانند. مگر ممکن است مشایی رییس جمهور شود؟ این افراد جایگاهی در ملت ندارند چون منحرف هستند،اینها باید توبه کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


خداوند در های مغفرتش به سوی بندگانش باز است
رسول مبینی لنگرودی
حرفهای اقای شجونی از دل بر میخیزد ولاجرم بر دل مینشیند.ایشان صحبتهایشان همیشه معیاری از بصیرت واگاهیست خداوند حفظشان کند.
برام جای سواله چرا در مقابل آدم هایی که اعتراف می کنن منحرفند و خودشون هم به انحرافشون افتخار می کنند ولی فقیه رو قبول ندارند نظام رو قبول ندارند اما هرگز در مقابلشون چنین مواضعی اتخاذ نمیشه . مشایی و یا احمدی نژاد شاید برخی اوقات حرف هایی بزنند که دور از عرف باشه اما همیشه گفته اند تابع ولی فقیه هستند. جز یکی دوبار مگه خلاف رهبری عمل کرده اند؟؟!! چرا در مقابل بقیه سکوت پیشه می کنید. آیا دیوار این دو کوتاه است؟؟ نه قدرت مادی چندانی دارند و نه اتصال به برخی عالیجنابان؟؟!! امام حسن رو مواخذه کردند برای اینکه برخورد با جعده نمی کنی گفت هنوز به عملی خلاف دست نزده با آنکه می دانست شهادتش به دستان اوست. اما شماها قصاص می کنید تا مواضع نسنجیده قبلی رو پاک کنید همین
اقای احمدی نژاد در برنامه های خود تا پایان دوره تجدید نظر کنید.
جدا که دل رهبر و مراجع جریحه دار شده است.
به راستی مشایی جه دسته گلی را بر سر ملت ایران زده تا نشان بگیرد هستند بزرگانی که لیاقت نشان دارند ولی دیده نشدند.
آقای شجونی از آنهایی بود که خودش را در حمایت از احمدی نژاد زجر می داد
رضايي بچه دروازه دولاب
Iran, Islamic Republic of
دوست داشتن زوركي كه نميشود !!‌ شايد آقاي مشايي براي شخص آقاي احمدي نژاد اسطوره باشد و بسيار محبوب ولي براي مردم چه كرده ؟ چه كار شگرفي انجام داده كه شايسته اين همه عنوان و لقب از سوي رئيس جمهور شده اين تعاريفي كه دكتر احمدي نژاد از ايشان در جاهاي مختلف نموده اند خدا از پيامبرانش در كتب آسماني نياورده است ؟
اين بيچاره اگر عاقل باشد در عرصه انتخابات رياست جمهوري وارد نمی شود در غير اينصورت مثل هاشمي سال 84 خواهد شد بلكه بدتر حتي مثل كروبي آرايش از آراي باطله كمتر خواهد شد و سوژه ايي براي SMS هاي طنز سال 92 .
اگه واقعا بسته باشند که اشتباه کرده اند. در خانه ی مراجع باید برای همه باز باشد. مخصوصا برای کسانی که احتمال میرود منحرف شده باشند.