دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 21 Sep 2020
 
۱۱
۱۵

اظهارات عجیب احمدی‌نژاد/ بنویسید همان تکرار نگاه، خنده!

چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۶
کد مطلب: 274350
رئیس جمهور با بیان اینکه نباید نهادهای غیر مسئول همچون نهادهای امنیتی، اطلاعاتی سپاه و غیر سپاه در انتخابات نظام پزشکی دخالت کنند، گفت: هر زمان که گزارشش بیاید بنده در مورد این انتخابات تصمیم گیری می کنم.
اظهارات عجیب احمدی‌نژاد/ بنویسید همان تکرار نگاه، خنده!
به گزارش جهان به نقل از مهر، محمود احمدی نژاد در حاشیه جلسه صبح امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه عدم حضور امروز شما در مجلس برای ارائه بودجه، واکنش نمایندگان را برانگیخت، در مورد علت عدم حضور خود توضیح دهید، سکوت کرد.

وی همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه جدایی ری به تهران به کجا رسید، گفت: امروز مصاحبه نداریم. هوای به این قشنگی و بهاری در مورد طبیعت بنویسید.

احمدی نژاد همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه دور بعدی مذاکرات 1+5 قرار است دوباره در آلماتی قزاقستان برگزار شود تصریح کرد: چه اشکالی دارد مذاکره بهتر از دعواست.

وی همچنین در پاسخ به اینکه نظر شما در مورد انتخابات نظام پزشکی چیست، آیا همچنان که پیشتر گفته بودید به خاطر عدم تایید صلاحیت رد صلاحیت شدگان آن را ابطال می کنید گفت: فکر می کنیم همه چیز در کشور باید بر اساس قانون باشد. کسانی که از مرز قانون عبور می کنند کارشان اعتبار ندارد.

وی افزود: اگر نهادها و دستگاه هایی هم دخالت کنند و در مسیر قانونی و فراقانونی عمل کنند آن هم اعتباری ندارد.

رئیس جمهور در ادامه پاسخ تصریح کرد: انتخابات نظام پزشکی یک قانون مشخص دارد و در مورد افراد استعلام می کند و فرق دارد با کاری که با نمایندگی و نظارت بر آن می کنند.

وی ادامه داد: نظام پزشکی یک نهاد صنفی است و متعلق به جامعه پزشکی و درمانی کشور است و نباید نهادهایی که مسئول نیستند در آن دخالت کنند. نهادهای امنیتی، اطلاعاتی سپاه و اطلاعاتی غیر سپاه نمی توانند در آن دخالت کنند، این بد است . این یک تشکل جامعه پزشکی است و باید نمایندگان خودشان باشند تا بتوانند کارها را خودشان اصلاح کنند.

احمدی نژاد خاطر نشان کرد: باید گزارشش بیاید و من در مورد آن تصمیم گیری کنم.

در ادامه رئیس جمهور در پاسخ به خبرنگاری که چرا نشست مطبوعاتی شما قطع شد گفت" بالاخره" و سپس سرش را تکان داد.

وی در پاسخ به این سئوال که وزیر بهداشت و وزیر کار کی به مجلس معرفی می شوند گفت: در همین دولت.

رئیس جمهور در ادامه در مورد سفرش به تاجیکستان گفت: دارم تصمیم گیری می کنم. اما به ترکمنستان برای جشن جهانی نوروز قرار است برویم. اگر برنامه جور شد از ترکمنستان به تاجیکستان می رویم.

احمدی نژاد در مورد اینکه حالا که شما در مورد همه چیز جواب دادید در مورد عدم حضورتان در مجلس برای تحویل بودجه هم بگویید، گفت: همینطوری شروع کردید و این سئوالات تبدیل شد به کنفرانس خبری. حالا به زودی یک کنفرانس خبری برگزار می کنیم چون آن کنفرانسی که گذاشتیم خراب شد.

وی در پاسخ اینکه آیا در صورت کاندیداتوری مشایی از وی حمایت می کنید گفت: شما در مورد سئوالتان بیشتر فکر کنید.

رئیس جمهور در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه جزئیاتی از شروط ایران برای مذاکره با 1+5 بگویید، پاسخ داد: شما بنویسید نگاه ، چند نقطه ، خنده؛ تکرار نگاه، خنده.

احمدی نژاد همچنین در واکنش به این سئوال مهر مبنی بر اینکه شما در کنفرانس خبری اخیر خود گفتید بودجه سازمان تبلیغات را دولت تامین می کند و علیه دولت خبر می زند خیلی جاها مانند قوه قضائیه نیز بودجه شان از دولت تامین می شود آیا اینها باید در راستای اهداف دولت قلم بزنند و روابط عمومی دولت باشند، لبخند زد و گفت: بنویسید همان تکرار نگاه، خنده.

وی سپس در برابر اصرار خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا بودجه را شخصا به مجلس نبرده است، گفت: تمامی اعضای کابینه مثل خود بنده هستند و 76 میلیون نفر از مردم کشور نیز عضو دولت هستند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
جامعه خبرنگاری کشور به خاطر این تمسخر رییس جمهور در پاسخ به سوالات ایشان را تحریم کنید.
شما هم بدجور آمپرت رفته بالا عزیزم
به جامعه خبری چیکارداری !!!
Iran, Islamic Republic of
شما خبرنگاران عزیز چرا اینجوری سوال می پرسید و باعث چالش در جامعه می شوید تو را خدا بس کنید
بابا مجبورت نکردند مثلا نظر بدی !!!!
Iran, Islamic Republic of
همه رو مسخره کرده
Iran, Islamic Republic of
سوالهای مسخره و باعث تشویش اذهان عمومی را باید با همان سبک جواب داد ..... آقای خبرنگار
United States
آقای رئیس جمهور همچی را به مسخره و شوخی میگیرد و مردم هستند که دارند با سختی و گرانی دست و پنجه نرم میکنند
Iran, Islamic Republic of
مردم همه چیز را تحمل میکنند الا این جور سوال پرسیدن ها را
کامل
United States
واقعا که.....
Iran, Islamic Republic of
استاد طفره رفتنه
مجتبي
سلام
برا احمدي نژاد متاسفم كه موضعشون نسبت به سال 84 - 180 درجه فرق كرده.
اگر سپاه نبود كشور نبود. امام خميني (ره)
حرف حق تلخ است
مهران
Iran, Islamic Republic of
چون نحوه سوال کردن جهت دار بود احمدینژاد حق داشت آن را به تمسخر بگیرد وظیفه خبر نگار مثل تعهد پزشک است نباید جناحی عمل کند.
رضا
آقای رییس جمهور چقدر پشیمانم از رایی که به تو دادم؟!!!!!!
عزیزان من به این مطلب توجه کنید که ما گاهی انتقادات تندی به عملکرد فردی میکنیم بدون آنکه توجه به تواناییهای طرف مقابل بکنیم مثلا اگر کسی دچار کسالت جسمانی شد دیگر درست نیست به او اعتراض کنیم که آقا این کیسه بار فقط ده کیلو وزن دارد شما چرا میگویی من نمیتوانم بلند کنم .اگر ما خانواده ای داشته باشیم که فرزندان هر روز با اعتراضات و توقعات خود به اعصاب پدر فشار وارد کنند بزودی عدم تعادل و افت توان پدر در اداره خانواده را شاهد خواهند بود شما نگاه کنید که به آقای رییس جمهور در این چند ساله از طرف کسانی که انتظار بود یاورش در مشکلات باشند چه استرسهایی وارد شد افرادی که انتظار بود ریاستش را در سال 84 به او تبریک بگویند و کمکش باشند ولی دریغ از یک جمله تایید در طول این هشت سال اگر شما حتی یک جمله در تایید این فرد شنیدید ما را هم مطلع کنید و خود فتنه 88 و مسائل پیرامون آنها مشکلاتی بود که بر ذهن و توان رییس جمهور ما اثر گذاشت و ما دچار وضعیت فعلی شدیم پس باید بگوییم از ماست که بر ماست مقداری هم خودمان را ملامت کنیم تا از جاده انصاف فاصله نگیریم محکوم کردن دیگری و تقصیر را متوجه یک جهت کردن بدون نگاه عمیق و همه جانبه انسان را از طریق عدالت دور میسازد . لطفا منتشر کنید گرچه با اعتقاد شما فاصله داشته باشد قضاوت نهایی را مردم خواهند کرد و راه برای پاسخ دادن به این مطالب هم که الحمدلله باز شده و این امکان جدید از امتیازات سایت شماست که قابل تشکر است.