پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ - 16 Jul 2020
 
۳

عکس / از دانشگاه تهران تا دانشگاه میدان

جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب: 268285
شاهدی آرام و متین که با سکوت به تماشای پرشکوه ترین لحظات تاریخی یک ملت نشسته است. جوانان و نوجوانانی که از مقابل دانشگاه تهران، عازم به دانشگاه جهاد و مقاومت هستند.
عکس / از دانشگاه تهران تا دانشگاه میدان
به گزارش جهان نيوز، دانشگاه تهران یکی از شاهدان بزرگ تاریخ معاصر ما است.بسیاری از وقایع سرنوشت ساز تاریخ معاصر، یا در این دانشگاه اتفاق افتاده اند و یا در زمینه خود، نام و یاد این دانشگاه را داشته اند.

تصویری که می بینید هم لحظه ای از همان دست وقایع تاریخی است. آیین اعزام رزمندگان داوطلب به جبهه های نبرد علیه متجاوزان بعثی. نوجوانی بسیجی از مادر و خواهر خردسال خود وداع می کند. در زمینه عکس، سردر دانشگاه تهران دیده می شود. شاهدی آرام و متین که با سکوت به تماشای پرشکوه ترین لحظات تاریخی یک ملت نشسته است. جوانان و نوجوانانی که از مقابل دانشگاه تهران، عازم به دانشگاه جهاد و مقاومت هستند.

آیا این نوجوان، با مدرک فارق التحصیلی از دانشگاه میدانِ نبرد، بار دیگر خواهر کوچک خود را در آغوش کشید. نمی دانیم اما متواضعانه، ثناگوی غیرتِ حسینی اش هستیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *