شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - 4 Apr 2020
 
۰
۲

جزئیات جلسه دیشب دولت و مجلس

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۲۰
کد مطلب: 267880
رئیس کمیسیون عمران مجلس، فضای جلسات دولت و مجلس را تعاملی و بسیار خوب توصیف کرد و گفت: تاکنون توافقی بین دولت و مجلس درباره گنجاندن فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در بودجه 92 انجام نشده است.
به گزارش جهان، علی‌ اکبر آقایی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  تسنیم با اشاره به جزئیات جلسه دیشب رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی مجلس با دولت، گفت: در جلسه شب گذشته که با حضور رئیس جمهور و وزرای اقتصادی دولت برگزار شد و در مورد چگونگی هماهنگی‌های بین دولت و مجلس، در زمینه کمک به مردم و اقشار آسیب‌پذیر جامعه مباحثی مطرح شد.
 
وی در همین زمینه ادامه‌داد: در بخش دیگری از جلسه شب‌گذشته، مباحثی در مورد ایجاد هماهنگی‌های لازم بین دولت و مجلس در خصوص ارائه لایحه بودجه 92 از سوی دولت به مجلس مورد بررسی قرار گرفت.
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس در ادامه به موضوع فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها و نحوه گنجاندن آن در بودجه 92 اشاره و تصریح‌کرد: تاکنون توافقی بین دولت و مجلس در خصوص گنجاندن فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها در بودجه 92 انجام نشده است.
 
آقایی در ادامه اظهارداشت: جلسه بعدی رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی مجلس با دولت در روز شنبه هفته آینده و با پیگیری موضوعات روز اقتصادی کشور برگزار خواهد شد.
 
وی در پایان اظهار داشت: رئیس مجلس هم باید در جریان همه مذاکرات بین رؤسای کمیسیون‌ها و دولت قرار بگیرد چرا که تصمیم نهایی درباره موضوعات مورد توافق با وی است.
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس تأکید کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد بین رؤسای کمیسیون‌های اقتصادی مجلس با دولت، فضای تعاملی بسیار خوبی بین قوای مجریه و قانونگذاری برقرار شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
نتیجه جلسه هر چی بود ، دلار شد 3700 تومان
فدایی رهبر
خب----خداروشکر