جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 19 Jan 2018
 
۱
۱
آیت الله صدیقی:

رهبری فرمودند؛ در طوفانها خودتان را به آیت‌الله خوشوقت وصل کنید

چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۱۸
بنده به حضرت آقا گفتم از چه کسی استفاده کنیم؟ رهبر معظم انقلاب در پاسخ گفتند؛ در طوفان ها خود را به آیت الله خوشوقت وصل کنید.
به گزارش جهان، چند روزی است که عده ای یک اظهار نظر علمی از سوی حضرت آیت الله خوشوقت را تحریف کرده و شروع به تخریب این عالم ربانی نموده اند. این تخریب های سیاسی و بعضا احساسی، نارضایتی علما و نیروهای انقلابی را به دنبال داشت.

در همین راستا آیت الله صدیقی در گفتگو با بی باک پیرامون حملات اخیری که علیه آیت الله خوشوقت رخ داده است اظهار داشت: این تخریب ها علیه آیت الله خوشوقت تازگی ندارد، وقتی کسی بزرگ شد، بعضی ها تحمل نمی کنند ولی آیت الله خوشوقت کوه است و کوه با این بادها تکان نمی خورد.

آیت الله صدیقی افزود: ایشان مظهر توحید حق تعالی است و این تخریب ها هیچ تاثیری بر ایشان ندارد. ایشان بنده خداست «ان الله یدافع عن الذین آمنوا» خدا هم قول داده است که از بنده خود دفاع کند.

امام جمعه موقت تهران گفت: من باور ندارم کسی بخواهد به ایشان که عبد صالح خدا و یکی از اولیای مسلم پروردگار و یک مجتهد قطعی است، چیزی بگوید.

وی افزود: ایشان عمری را به قداست گذرانده است و مورد علاقه حضرت امام(ره) و علامه طباطبائی بوده و با آقای بهجت رفاقت داشته است و الان هم مورد علاقه شدید رهبر معظم انقلاب هستند.

وی گفت: اگر کسی بخواهد درباره چنین شخصیت وارسته ای خدای نکرده مطالبی بگوید که اهانت و جسارت تلقی شود این به ضرر خودش تمام خواهد شد. من حیفم می آید کسی که مومن، مسلمان و شیعه باشد علیه عبد صالح خدا مطلبی بنویسد و یا چیزی بگوید، اینها بازتاب خوبی ندارد، خدای نخواسته عمر و توفیقاتشان کاهش پیدا می کند.

آیت الله صدیقی اظهار داشت: چند وقت قبل به همراه تعدادی از طلاب به خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدیم، حضرت آقا فرمودند تنها به علم و اراده خودتان تکیه نکنید طوفان ها زیاد است و این طوفان ها گاهی اوقات سخت می شود و در این طوفان ها نمی توانید خود را حفظ کنید و باید در این اوقات خودتان را به کسی و یا جایی وصل کنید که شما را حفظ کنند، بعد بنده به حضرت آقا گفتم از چه کسی استفاده کنیم؟ رهبر معظم انقلاب در پاسخ گفتند؛ در طوفان ها خود را به آیت الله خوشوقت وصل کنید.

آیت الله صدیقی در ادامه در مورد شخصیت سیاسی آیت الله خوشوقت تصریح کرد: خدای متعال، یک نیرویی به ایشان داده که با اوضاع و اصول آشنا هستند، چه بسا این از الهامات الهی است و یا دریافتهای ذهن نورانی و باطن نورانی ایشان است. ایشان در شناخت افراد، پیچ و خمهای عقیدتی، سیاسی و اخلاقی آنها فوق العادگی زیادی دارند.

وی پیرامون شخصیت اخلاقی آیت الله خوشوقت نیز اظهار داشت: ایشان در خیلی قبل ها و در دوران جوانی شان به عنوان یکی از راه یافتگان به قله های کشف و شهود شناخته می شدند.

آیت الله صدیقی اظهار داشت: تمام عظمت حضرت آیت الله خوشوقت  برای دوران جوانی شان است. ایشان خیلی اهل سکوت بود و تا مدتها کسی ایشان را نمی شناخت اصلا هیچ بروز و ظهوری نداشت.

وی اضافه کرد: حالا بعد از انقلاب خون شهدا چه کرد هم امام بعضی اسرار را فاش کرد هم آقای بهجت شناخته شد و هم ایشان. فی‌الجمله چیزی که ما از آیت الله خوشوقت اطلاع داریم ایشان فوق آن چیزهایی است که ما فکر می کنیم.
کد مطلب: 262694
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


۱۳۹۱/۱۰/۰۹ ۱۳:۴۳
خدا حفظشون کنه