شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - 11 Jul 2020
 
۰
۱۲

دختر پادشاه سعودی کشف حجاب کرد+ عکس

پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب: 254977
این اقدام شاهزاده عادله، مخالف اعتقادات وهابیت و عرف و تقالید عربستان سعودی است. او پیش از این نیز در مراسم مختلف حضور یافته بود اما همواره روسری بر سر داشته است.

به گزارش جهان به نقل از شیعه آنلاین، سایت های خبری جهان عرب شب گذشته با انتشار تصویر دختری بی حجاب، از کشف حجاب شاهزاده «عادله» دختر «ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه عربستان سعودی خبر دادند.
 
این سایت های خبری ضمن انتشار این عکس، اعلام کردند که این عکس در مدت زمان بسیار کوتاهی، با سرعت بسیار زیاد در صفحات شخصی در سایت های اجتماعی منتشر شده و در کمتر از یک ساعت بیش از یک میلیون مخاطب و بیننده کسب کرده است.
 
گفته می شود در این عکس، دختر پادشاه کشور وهابیت بدون نقاب و حتی بدون حجاب و با موهایی طلایی رنگ، ظاهر شده که اقدامی بی سابقه به شمار می رود.

 
به نوشته این سایت های عرب زبان، این اقدام شاهزاده عادله، مخالف اعتقادات وهابیت و عرف و تقالید عربستان سعودی است. او پیش از این نیز در مراسم مختلف حضور یافته بود اما همواره روسری بر سر داشته است. این اولین باری است که عکسی بی حجاب از وی منتشر شده است.
 
قابل ذکر است وی چندی پیش در گفتگویی با نشریه فرانسوی لوفیگار اظهاراتی علیه نوع حجاب در عربستان بیان کرده بود و حجاب زنان سعودی را یک فرهنگ محلی که ریشه در قبایل عرب دارد و نه اسلامی – دینی دانسته بود.
 
وی در آن گفتگو، همچنین از به ازدواج در آوردن دختران زیر 18 سال با مردان میانسال و یا پیر به شدت انتقاد کرده و این کار را نیز از عادات و تقالید قبال قدیمی عرب دانسته بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


چقدر هم زشته..!!!!
ازاین یهودی زاده صهیونیست اینکارها طیبعیست
مگه حجاب داشت که حالا کشف حجاب کنه
همچنین از به ازدواج در آوردن دختران زیر 18 سال با مردان میانسال و یا پیر به شدت انتقاد کرده و این کار را نیز از عادات و تقالید قبال قدیمی عرب دانسته بود.

....
چقدر هم اکبیریه!!!
اگه کشف حجاب نمی کرد بهتر بود ، با این قیافش
از یاوران صهیون، و دشمنان دین اسلام، غیر از این توقع داشتید؟
دماغ رو نیگاااااااااااااااا !!
"اگه کشف حجاب نمی کرد بهتر بود ، با این قیافش" ببخشین !! یعنی اگه قیافش این نبود و به زعم شما قشنگتر بود اونوقت کشف حجابش اشکال نداشت ؟؟!!!
حداقل یه شونه به اون موهاش می زد!!!! شلخته!
Iran, Islamic Republic of
این که مال خیلی وقت پیشه !
طلیعه
حجاب زیبایی روازنگاه ها حفظ میکنه. وزشتی روزیرلایه ای ازعفاف وحیا مخفی میکنه واینطور میشه که فرد باحجاب زیباتر و باوقارترمیشه