سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ - 16 Jul 2019
 
۰

تقاضای طلاق زن و گریه‌ و التماس مرد

دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب: 253142
زن جوان در دادگاه گفت: شوهرم به مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارد و در طول سه سال زندگی مشترک بیش از ۳۰ مرتبه او را به مراکز ترک اعتیاد بردم، اما نتوانست مصرف مواد را کنار بگذارد.
به گزارش جهان به نقل از آفتاب، زوج جوانی در دادگاه خانواده حضور یافت و زن جوان درخواست جدایی از شوهرش را به قاضی دادگاه ارائه کرد.

مرد جوان که ۳۸ سال سن داشت،‌در ابتدای جلسه خطاب به قاضی گفت: سه سال از زندگی‌مان می‌گذرد و در این سه سال همسرم فداکاری‌های زیادی را در حق من انجام داده است و می‌خواهم در آینده فداکاری‌های او را جبران کنم.

وی ادامه داد: به مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارم، اما به همسرم قول داده‌ام که مصرف مواد را برای همیشه ترک خواهم کرد اما او با اینکه باردار است تنها خواهان طلاق است.

این مرد جوان در حالی که گریه می‌کرد، گفت: به همسرم التماس می‌کنم که فقط یک بار دیگر به من فرصت دهد تا بتوانم خود را ثابت کنم. در همین محکمه قسم می‌خوردم که اگر تا قبل از به دنیا آمدن دخترمان اعتیاد را کنار نگذارم خودم همسرم را طلاق خواهم داد.

در ادامه جلسه دادگاه، همسرم این زن جوان افزود: در این سه سال بیش از ۳۰ مرتبه او را به مراکز ترک اعتیاد بردم، اما هیچ وقت نتوانست و نخواست آن را کنار بگذارد، همچنین چندین بار نیز از آن مراکز فرار کرد و تا مدتی پنهان می‌شد.

وی که ۳۱ ساله بود با بیان اینکه شوهرم با گریه کردن مظلوم نمایی می‌کند، گفت: وقتی به مواد مخدر نیاز دارد به قصد مردنم مرا کتک می‌زند تا به او برای تهیه مواد مخدر، پول بدهم اما اکنون با گریه کردن سعی دارد جو دادگاه را به نفع خود تغییر دهد.

زن جوان بیان کرد: شوهرم نمی‌تواند مواد مخدر را کنار بگذارد زیرا نزدیک به شش سال است که مصرف می‌کند و تمام حرف‌هایش دروغ محض است. خواهان جدایی از او هستم و حتی نمی‌خواهم برای دریافت مهریه، حکم طلاق را به تاخیر بیندازم. بنابراین هیچ‌گونه ادعای مالی نسبت به شوهرم ندارم و علاقه‌ای به ادامه زندگی با او را ندارم.

به گزارش ایسنا،مرد جوان بار دیگر لب به سخن گشود و گفت: از همسم می‌خواهم تنها یک بار دیگر به من فرصت دهد تا بتوانم خود را به او ثابت کنم.

قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات زوج جوان، حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و از زن جوان خواست تا جلسه بعدی دادگاه، فرصتی به همسرش دهد.
کد مطلب :
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *