کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نفت به صدر جدول بازگشت

پرسپوليس باز هم نبرد

26 شهريور 1391 ساعت 21:44

پرسپوليس با تساوي بدون گل مقابل نفت تهران در هفته‌ي هشتم ليگ برتر فوتبال به رده‌ي سيزدهم جدول رسيد.


به گزارش جهان به نقل از ايسنا، آخرين ديدار از هفته‌ي هشتم ليگ برتر فوتبال با انجام يك ديدار به پايان رسيد و تيم‌هاي نفت تهران و پرسپوليس به تساوي بدون گل رسيدند.

در نيمه‌ي نخست اين ديدار كه بسيار كم‌افت‌وخيز دنبال شد، دروازه‌بانان دو تيم كم‌كار ترين بازيكنان بودند و بازي بيشتر با پاس‌هاي اشتباه در وسط زمين دنبال مي‌شد.

در نيمه‌ي دوم هرچند بازي كمي پرفشارتر دنبال شد و چند موقعيت گلزني به وجود آمد، اما باز هم از لحاظ فني به سطح ليگ برتر نرسيد.

بيشتر موقعيت‌هاي دو تيم روي ضربات كرنر و ارسال از جناحين به دست آمد، اما حتي همين ضربات نيز در چارچوب نبود تا دروازه‌بانان مجبور به واكنش شوند.

در نيمه‌ي دوم نفتي‌ها چند بار حركت عمقي را نيز در دستور كار قرار دادند، اما در يكي از جدي‌ترين موقعيت‌ها، محسن قهرماني پس از سرنگون شدن بازيكن نفت به دليل تمارض به وي كارت زرد داد.

تماشاگران پرسپوليس كه با وجود ارائه‌ي نمايش نه چندان مطلوب تا اواسط نيمه‌ي دوم همچنان بازيكنان را تشويق مي‌كردند، از اين دقيقه به بعد به شعارهاي حاشيه‌اي مانند تشويق بازيكنان نيمكت نشين، دنيزلي دايي و ... پرداختند.

هواداران پرسپوليس چندين بار از ژوزه خواستند تا ايمون زايد وارد بازي شود،‌ اما حضور او به جاي انصاري‌فرد نيز سودي نبخشيد.

نفت در دقايق پاياني چندين بار خطرناك نشان داد، اما ضربات مهاجمان اين تيم راهي به دروازه‌ي سنگربان خارجي پرسپوليس پيدا نكرد.

نفت به لطف يك امتياز اين ديدار ۱۵ امتيازي شد و صدر جدول را از فجر پس گرفت. پرسپوليس نيز با اين مساوي ۷ امتيازي شد و در رده‌ي سيزدهم ايستاد. شاگردان مانوئل ژوزه از هفته‌ي نخست ليگ برتر تاكنون طعم پيروزي را نچشيده‌اند.


کد مطلب: 244984

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/analysis/244984/پرسپوليس-باز-هم-نبرد

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com