چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - 22 Sep 2021
 
۰
۹

وضعم بدترازسلمان رشدی است

شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب: 223699
«بین موقعیت من و سلمان رشدی تشابه کمی وجود دارد چرا که سلمان رشدی می‌تواند در زندگی مخفی خود کتاب بنویسد اما من باید روی صحنه باشم و اکنون این موقعیت از من سلب شده است»
به گزارش جهان به نقل از جام نیوز، وب سایت «خودنویس» (khodnevis) پنجشنبه ۲۸اردیبهشت (۱۷ May) از شرایط بد "شاهین نجفی" خواننده هتاک به ساحت قدسی حضرت امام هادی (علیه السلام) خبر داد و نوشت: «شاهین نجفی در گفتگو با روزنامه‌ی آلمانی «تاتس»، با بیان اینکه تهدید به مرگ را بسیار جدی گرفته، گفته است که وضعیتش با نویسنده کتاب آیات شیطانی متفاوت است.»

بر این اساس، روزنامه آلمانی در گفتگوی کوتاهی با شاهین نجفی از وضعیت و شرایط به وجود آمده برای این خواننده پرسیده است. «تاتس» از آقای نجفی در خصوص فتوای مرگ پرسیده و شاهین نجفی با بیان اینکه این فتوا علیه وی کارگردانی شده، گفته است که اما آن را جدی می‌گیرد. نجفی همچنین به خبرنگار تاتس گفته است که دولت آلمان از او خواسته تا کشور آلمان را ترک کند.

این سایت در ادامه نوشت: «از شاهین نجفی در خصوص تشابه وضعیتش با سلمان رشدی پرسیده شده و وی در پاسخ گفته است که بین موقعیت او و سلمان رشدی تشابه کمی وجود دارد چراکه سلمان رشدی می‌تواند در زندگی مخفی خود کتاب بنویسد اما وی باید روی صحنه باشد و اکنون این موقعیت از وی سلب شده است.»

روزنامه بیلد آلمان نیز در این باره نوشت: «شاهین نجفی از خانهٔ خود در کلن فرار کرده و ۴ روز است که پنهان شده است. او همسرش را به خانهٔ پدرش فرستاده و تور اروپای خود را کنسل کرده است.»

به نوشته بیلد، شاهین نجفی تصریح کرده است: «من باید هر ثانیه منتظر مرگ باشم.»
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


منتظر مرگ باش كه جوانان حزب الهي و عاشقان امامت تو و امثال تورا به درك واصل خواهند کرد، ان‌شاءالله
تو کوچیک تر از اون هستی که یک نفر بخواد وقتش رو بذاره و بیاد تو رو بکشه این ترس و اضطرابی که گرفتی کوچکترین نتیجه حماقتته. هر که با خاندان عصمت و طهارت در افتاد ور افتاد. هنوز روز خوشته روزی خواهد رسید که عکس زشت تو رو بالای طناب داری که باهاش خودکشی کردی تو همون فیس بوک و سایت هایی که تو رو الان نشون میدن به تصویر میکشن. منتظر اون روز باش. مرگ بر تو .
آشغغغغغغغغغغغغال پليد.........ببخشيد ديگه از اين كلمه چيز بهتير پيدا نكردم...........راستي مگه اين آقا!!! خانم هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Malaysia
بیچاره با این کار خودت رو بدبخت کردی
کشتن نمیخواد بدبخت
خودتو مرده حساب کن
ان‌شاءالله یا بغض و غضب ولایی که جوانان غیور ایرانی دارند به درک واصل میشی خفاش کثیف!
Iran, Islamic Republic of
ان شاءالله تو همین دنیا سزای کار کثیفشو می بینه
ان‌شاءالله كه بقيه دشمنان بفهمند نتيجه توهين به مقدسات شيعه، داشتن زندگي اي بدتر از مرگ است.
بدبخت بیچاره آخه یه بار مرگ برای تو کم است و باید صد بار جون بدی انشاءالله به یاری امام زمان و با غیرت جوانمردانه ایرانی به زودی به درک میری اون موقع می فهمی با آل علی نمی شه در افتاد
انشاءالله مثل سگ جون بدی