پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - 27 Feb 2020
 
۰

کلاهبرداری ۱۳۴ میلیونی از یک فوتبالیست

شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۶
کد مطلب: 219925
یکی از دلال‌های فوتبال ایران که در تهران زندگی می کند، به کمک برخی از همکاران خود موفق شده از یک بازیکن فوتبال ۱۳۴ میلیون تومان کلاهبرداری کند.
حجت‌السلام علیپور؛ دبیر ستاد منشور اخلاقی با تائید این خبر به ندای انقلاب گفت: «این رقم، رکورد کلاهبرداری از یک بازیکن فوتبال را در کشور شکست. متاسفم که این خبر را می دهم. ولی یک بازیکن دسته اولی به نام ع.ا به ما مراجعه کرد و توضیح داد که ۱۳۴ میلیون تومان از او کلاهبرداری کرده اند.» اودرباره چگونگی این اتفاق، توضیح داد: «دلال معروف به همراه دو نفر از دوستانش،اقدام به جعل سربرگ یکی از باشگاههای لیگ برتری کرده است. حتی مهر هیات فوتبال استان این باشگاه نیز، جعل شده. یعنی دلال ها برای آنکه بتوانند نقشه خود را عملی کنند، قرارداد داخلی را روی برگه آورده اند و مهر هیات فوتبال آن استان را نیز پایآن زده اند، به گونه ای که بازیکن مذکور باور کرد که قرار است از دسته اول به لیگ برتر برود. در حال حاضر پرونده این بازیکن در اختیار دادسرای صادقیه قرار گرفته وبه زودی اخبار جدیدی درباره آن خواهیم داد.» علیپور در پایان با هشدار به خانواده ها تاکید کرد: «از آنها باردیگر خواهش می کنیم تا اجازه ندهند چنین بلایی سرخانواده شان بیاید. خیلی جالب است که آقای ع.ا قبل از اینکه یک ریال دریافت کند خودش ۱۳۴ میلیون به این دلال ها داده. قرارداد او ۲۰۰ میلیون بسته شده بود و قراراین بوده که تنها ۶۶ میلیون تومان به خودش برسد. خانواده ها اجازه ندهند این اتفاقات برای فرزندانشان بیفتد.»
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *