يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - 17 Feb 2019
 
۰
۸

آقا رضا ربع پهلوي: من با جنبش سبز در تماس هستم

سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۰۱:۵۹
"آقا رضا ربع پهلوي گفت: من در اين دو سال با خيلي از نمايندگان جنبش سبز تماس داشتم."
به گزارش جهان، کیهان با انتشار این خبر نوشت: وي در گفت وگو با صداي آمريكا اشاره اي به هويت افراد ياد شده نكرد اما گزارش ها حاكي است كساني چون اردشير اميرارجمند و سازگارا زد و بندهاي ويژه اي با سلطنت طلبان پيدا كرده اند.

ربع پهلوي مي گويد با اين طيف ها درباره سكولاريسم به نتيجه رسيده است. شاهزاده ناكام پهلوي همچنين مي گويد نظام پادشاهي را به جمهوري ترجيح مي دهد(!)

در حالي كه برخي سران نظامي رژيم شاه پس از فرار از كشور، با رژيم صدام ارتباط گرفتند، ربع پهلوي ادعا كرده است: من وطن پرستم حتي داوطلب شدم عليه صدام و قواي متجاوز بجنگم(!)
کد مطلب: 206347
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


۱۳۹۰/۱۱/۱۱ ۰۹:۵۸
من بعيد مي دانم كه اين احمق نوه واقعي پدر بزرگ باشد. واقعا نمي فهمدكه قبل از آقاي احمدي نژاد همين مخالفان امروزش همه كاره كشور و در مقابل خاندان پهلوي و اپوزيسيون احمق تر و ترسوتر از خودش بودند.
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ ۱۰:۰۱
جنبش سبز يعني پياده نظام مافياي ادامه حاكميت فضاي خفقان و ويراني سالهاي قبل از 84 به رهبري هاشمي رفسنجاني . همانهايي كه در مجلس ششم آن بلا را بر سرش آوردند و عاليجنابان سرخپوش نويس او را مسئول تمام سركوبها و ويراني هاي ايران تبليغ مي كردند.
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ ۱۰:۴۰
آقا ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ ۱۰:۴۳
مثال مدعیان اصلاح طلبی و جنبش سبزيها مثال دزدي است كه مي دزدد و فرياد آي دزد آي دزد سر مي دهد يا مثال قاتلي است كه مي كشد و با تغيير چهره با خانواده مقتول(ملت ستم كشيده از جور و فساد آنها در قبل از 84 كه امروز هم آثار آن مثل تحريمها را لمس مي كند) ابراز همدردي و مطالبه اشد مجازات قاتل نامرئي را دارد!
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ ۱۱:۲۸
پسرکو ندارد نشات از پدرتو ناخوانده خوانش نخوانش پسر
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ ۱۲:۰۲
باسلام
بنی صدر ملعون جمله جالبی در خصوص امکان بازگشت خاندان پهلوی به ایران دارد.
این مهره خائن با همه خباثتش گفته :
ملت ایران امکان ندارد که استفراغ خودش را بخورد. ( با عرض معذرت )
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ ۱۵:۲۰
دوستی که گفتید چرا روی حجاب حساسیت هست ولی روی مثلا غیبت نه، خدمتتون عرض کنم حساسیت روی گناهان اجتماعی و همه گیر بیشتره تا گناهان فردی و غیبت ازگناهان فردیه و شما نباید از حساسیت روی منکر بد یا بی حجاب یکم کنید تا به خیال خام بر حساسیت روی غیبت بیفزایید بلکه باید قبح منکر غیبت رو هم در کنار قبح بد یا بی حجابی به جامعه بشناسونید
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ ۱۵:۴۴
يكي از عزيزان گفته بود حجاب يك گناه اجتماعيه ولي غيبت يك گناه فردي!
يعني يك فرد اگر تو غار هم زندگي و با همه قطع رابطه كنه مي تونه غيبت كنه! (چه جوري؟)
يعني كسي كه با غيبت زندگيهاي زيادي رو به نابودي مي كشه يه گناه فردي مرتكب شده!