سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - 10 Dec 2019
 
۰
۶

واکنش کاشانی به خنده بازار

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۲۵
کد مطلب: 180716
همزمان با پخش برنامه طنز شبکه سوم سیما در خصوص اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس میان حبیب کاشانی و علی دایی، بسیاری از اهالی فوتبال بر این باور بودند که طرفین درگیر در این ماجرا نسبت به پخش آیتم طنز برنامه خنده بازار واکنش تندی نشان خواهند داد و انتقادات تندی را نسبت به این برنامه انجام خواهند داد اما واکنش کاشانی و دایی نسبت به پخش این برنامه متفاوت بود.

حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به پخش ویژه برنامه خنده بازار از شبکه سوم سیما گفت:« چه ایرادی دارد که مردم ایران شاد شوند، به عقیده من اگر مردم این خوشحال شوند هیچ مشکلی ندارد که از دریچه طنز رفتار افراد مدنظر قرار گیرد،ما باید بپذیریم که مسوولان اجرایی باید برای کسب موفقیت ظرفیت خود را بالا ببرند، اگر رسانه حق انتقاد نداشته باشد که دیگر رسانه نیست.»

سرپرست باشگاه پرسپولیس که سه شنبه شب در جمع خبرنگاران روزنامه پرسپولیس، ویژه برنامه خنده‌بازار را تماشا کرد، در واکنش به نقش آفرینی هنرمندان تلویزیون در خصوص اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس گفت:« برای من عجیب بود همه به من زنگ زدند گفتند دیدید چگونه ادای شما را درآوردند؟ باید نسبت به این مساله واکنش نشان دهید،خیلی حساس نشدم، اما صبح سه شنبه که به باشگاه آمدم همه در خصوص این مساله حرف می‌زدند تا این که خودم این فیلم را دیدم، از نظر من هیچ ایرادی نداشت که ادای مرا در آوردند، مگر بی احترامی کردند، برنامه طنز خاصیتش این است که مردم با تماشای آن بخندند، حال چه سعادتی بزرگتر از این که مردم خوشحال شدند.»

وی در ادامه این نشست از خبرنگاران روزنامه پرسپولیس ارگان رسمی باشگاه پرسپولیس درخواست کرد در تحلیل‌ها و مقالات خود دقت نظر لازم را داشته باشند که به افراد بی جهت تهمت نزنند؛ وی از خبرنگاران خواست:« حرفه خبرنگاری مشکلات بسیار زیادی دارد، که همه با مشکلات و مشقت‌های این حرفه آشنایی دارند اما باید مراقب باشیم در این عرصه بی جهت به کسی تهمت نزنیم، دروغ ننویسیم و آبروی افراد را از بین نبریم، ما اگر این اتفاقات را رعایت کنیم به وظیفه و رسالت اصلی خود عمل کردیم.»

گفتنی است هنوز علی دایی در خصوص پخش این برنامه واکنش نشان نداده اما نزدیکان او به شدت از مدیریت صدا و سیما انتقاد کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
واقعا حاج حبیب آدم با جنبه ایه نه مثل بعضی ها که...
United States
حاجی با جنبه نیست آدم سیاسی هست باید دید اگر دایی اینگونه برخورد نمی کرد او چه می کرد. به نظر من ناراحت نشدن نیاز به بیان رسانه ای نداشت پس هدف او چیز دیگراست می خواهد به این روش خود را موجه و مردمی نشان دهد حتی به قیمت مسخره شدن . برای اینکه چیزیکه من دیدم طنز نبود فقط مسخره بود در ضمن در این مسخره بازی هدف دایی بود نه کاشانی زیرا تنها کسی که در فوتبال ما سالم ماند و باج نداد به این رسانه ها دایی بود
Iran, Islamic Republic of
آقاي دايي واقعا من و پسرم خنديديم ها خيلي بامزه حركات شما اجرا شد براي شادي دل بچه ها و بزرگترها خوددت هم بخند ورزشكار دست تهيه كنندگان البته با اجازه آقاي دايي !!! درد نكنه !!!!
Iran, Islamic Republic of
حاج حبیب اخلاق مدار دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
دايي جنبه داره؟!! بابا اينقدرپاچه خواري نكن
Iran, Islamic Republic of
این فوتبالی ها که از لحاظ فوتبالی خیری به این مردم نرسوندن و دلشون رو شاد نکردن حداقل اینجوری یکم دل مردم شاد شده!