سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 19 Feb 2019
 
۰
۱۲
خبری که قبل از خبر رفتن مصلحی منتشر شد+عکس

ایرنا مجددا دستور رهبری را مولوی و ارشادی کرد

دوشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۰:۰۷
درحالیکه همه رسانه های خبری و خبرگزاری های رسمی کشور، خبر مخالفت رهبر انقلاب با برکناری بدون هماهنگی وزیر اطلاعات را منتشر کردند، ایرنا خبرگزاری رسمی دولت و پایگاه اطلاع رسانی دولت از انتشار این خبر مهم خودداری کردند.
به گزارش جهان از آنجائیکه جوانفکر، مدیرعامل ایرنا پیش از این گفته بود که سخنان رهبری مولوی و ارشادی است و تنها بخش مولوی آن باید مورد توجه قرار گیرد، احتمالا اینبار هم مخالفت اخیر رهبر انقلاب با برکناری وزیر اطلاعات را ارشادی دانسته است و حاضر نشده خبر آن را بدون جهت گیری منتشر کند.

وی پیش از این گفته بود نامه رهبر انقلاب درباره برکناری مشائی از معاونت اول رئیس جمهوری، ارشادی بوده و نیازی نبود رئیس جمهور آنرا اجرا کند.

خبر اول - پایگاه اطلاع رسانی دولت - ظهر روز یکشنبه


خبر دوم - پایگاه اطلاع رسانی دولت - یکشنبه شبساعت 24:00 یکشنبه شب - پایگاه اطلاع رسانی دولت هنوز خبر ابقای مصلحی را منتشر نکرده است.
عملکرد جالب خبرگزاری ایرنا. این خبرگزاری تا کنون (24:00) خبری در مورد ابقای مصلحی منتشر نکرده و صرفا خبر خبرگزاری های دیگر (فارس) را به صورت "ادعا" بازتاب داده است. تاکنون ایسنا، مهر، فارس و همه سایت های خبری، خبر ابقای مصلحی را منتشر کرده اند.

کد مطلب: 163059
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۰۰:۲۵
راستی فکر کردید اگر دستور آقا اجرا نشود باید چه کرد؟؟؟
سکوت؟!!!!!!!!!!!!!
اگر سکوت کردیم بهتر است که هیچ یک دیگر دم از ولایت نزنیم.
بهتر است دیگر شعار ندهیم.
بهتر است بخزیم در کنج عافیت خویش تا مبادا شیشه دنیایمان ترک بردارد.
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۰۱:۲۰
خبر اساسا حذف شد!!!
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۰۸:۲۳
بزرگترين نقطه ثقل هيات دولت دهم شخص حيدر مصلحي است؛ موضوعي كه نه تنها در عمليات هاي موفقيت آميز اين وزارتخانه در سال هاي اخير و بالاخص در فضاي آرام و امن اجراي هدفمند كردن يارانه ها علي رغم خواست دشمنان نظام خود را بخوبي نشان داد و منجر به نااميدي مخالفان و احساس امنيت بالاي مردم گرديد. درست در اين شرايط داخلي و وارد شدن به فاز جديد هدفمند كردن يارانه ها و فضاي انتخاباتي چرا بايد اين اقدام صورت مي گرفت؟كارل پوپر مي گويد در تحليل علل وقوع پديده هاي اجتماعي ببينيد چه كسي از آن واقعه نفع بيشتري مي برد؟خود شما قضاوت كنيد
مقام معظم رهبري مثل هميشه چشم فتنه را كور كرد
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۰۸:۵۱
خیلی از سایت های مدعی دیگر هم یکی از دو خبر را منتشر نکردند.
ایرنا هم چون خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی است، تا دستور رسمی دولت یا مقام معظم رهبری را دریافت نکند، نمی تواند از قول آن ها چنین خبر مهمی را منتشر کند.
وقتی به نقل از فارس خبر را زده، حتما باید با تیتر "مدعی شد" باشد تا مشکلی برایش پیش نیاید و اتفاقا نشان می دهد که به هر طریق ممکن، دنبال انتشار خبر ابقای مصحلی (ولو از منابع دیگر) بوده است.
این کار، چه ربطی به مولوی و ارشادی داشت؟!
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۰۸:۵۳
با نزدیک شدن به انتخابات از این دست وقایع بیشتر خواهیم دید!
آقای خاص اگر تیز هستند آقای ما تیزبین تر هستند
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۰۹:۰۳
فتنه جدید در خود دولتی هاست و بنا هم دارند کسی به آقا توجهی نکند
اما سخت در اشتباهند چون مردم گوش دل به کلام رهبر دارند و به موقع چشم فتنه را کور خواهند کرد
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۰۹:۱۱
جناب اقاي مصلحي مجتهدي فهيم و روشن بين و مديري قوي و با ارده است . حيف است كه ايشان را از دست بدهند . خداي متعال ايشان را براي مملكت امام زمان(عج) حفظ كند
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۰۹:۱۵
يك بار هم در پيامي كه متاسفانه درج نگرديد عنوان كردم مولوي و ارشادي در اين خصوص يك امر كاملا غير منطقي و انحرافي است و بايد با اين برداشت برخورد قاطع صورت بگيرد .
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۱۰:۱۰
حكم مقام عظماي ولايت بسي رفيع‌تر از آن است كه با سخنان بي‌پايه و اساس عده‌اي معلوم الحال تغييري كند و بتوان آن را ارشادي جلوه داد.
فرماندهي معظم كل قوا! فرمان شما را با گوش جان اطاعت مي‌كنيم و تا ابد فرمانبرداريم.
از تو به يك اشاره از ما به سر دويدن!
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۱۱:۲۹
جان و مال و پدر و مادرم فدای یک لحظه نفس کشیدن مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای روحی فداه
آقا جون شما فقط دستور بده
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۱۲:۳۸
با توجه به سخنان آیت الله مصباح مبنی بر نفوذ جریان فراماسونری در دولت فشار برای تغییر وزیر اطلاعات قابل پیش بینی بود.
۱۳۹۰/۰۱/۲۹ ۱۸:۴۷
اينجاست كه به حرف حاج‌منصور بايد رسيد؛ آقاي دكتر خواهشا برگرد...
از روز تنفيذ رياست جمهوري (كه رييس‌جمهور دست آقا را نبوسيد) دلم مي‌ترسيد كه نكنه چيزهايي عوض شده كه ما نمي‌دانيم، ولي خدا كنه اين شك‌ها درست نباشه...