دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - 27 Sep 2021
 
۰
۲

تیتر ارگان منافقین در سال ۶۰: ما بی‌شماریم! + عکس

سه شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب: 161412
تصویر زیر مربوط است به صفحه ۹شماره ۱۱۶ نشریه مجاهد (ارگان رسمی گروهک منافقین) که در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۶۰ منتشر شده است و در آن شعری درج شده با نام و تیتر:ما بی شمارانیم!
به گزارش جهان به نقل از شبکه ایران وقتی رهبر معظم انقلاب در سال ۷۸ در یک دیدار خصوصی در منزل آیت الله سید محسن موسوی فرد کاشانی راجع به منافقین جدید فرمودند: «منافقان دیروز چه شدند؟ جز این است که به جهنم رفتند؟ اینها منافقین جدید هستند. مطمئن باشید این منافقین نیز به دنبال آن منافقین به جهنم خواهند رفت. ... شما نگران نباشید. خداوند متعال دین خودش را یاری خواهد کرد»؛ شاید عده ای حقیقت تحلیل را درنیافتند ولی وقتی در فتنه سال ۸۸ این منافقین جدید دقیقا در تقابل با نظام به راه و رسم اسلاف چند دهه پیش خود رفتند، مطلب آشکار شد. یکی از این تشابهات، توهم بی شماری در بین این منافقین قدیم و جدید بود. تصویر زیر مربوط است به صفحه ۹شماره ۱۱۶ نشریه مجاهد (ارگان رسمی گروهک منافقین) است که در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۶۰ منتشر شده است و در آن شعری درج شده با نام و تیتر:ما بی شمارانیم!نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
انشاالله همشون با هم محشور بشن در جهنم
بعلاوه سبزهای بیشمار !!! حامی قذافی
Iran, Islamic Republic of
با سلام
ایکاش در کنار این مطالب تبلیغات ما بی شماریم منافقین جدید را هم قرار میدادید تا مطلب کامل شود