پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 9 Jul 2020
 
۰
۱

طلبه عدالتخواه مشایی را به چادرش راه نداد

يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۴۷
کد مطلب: 159896
طلبه سیرجانی در گفت و گویی به درخواست دیدار مشایی در شب یلدا اشاره کرد و افزود: در حدود یکماه قبل از شب یلدا چند نفری که مرتبط با نهاد ریاست جمهوری بودند به دیدن من آمدند و گفتند که ما می رویم با دکتر(احمدی نژاد) صحبت می کنیم تا ببینیم که برای حل مسائل شما چه کاری می توان انجام داد.
به گزارش جهان، طلبه سیرجانی که با مهر گفت و گو می کرد در ادامه افزود:بعد از آن یک شب مانده بود به شب یلدا به اینجا آمدند و گفتند قرار شده که از طرف آقای دکتر(احمدی نژاد) آقای مهندس مشایی به همراه چند نفر از معاونین بیایند و شما را ببینند حتی ساعت ملاقات هم برای من مشخص کردند و گفتند شب یلدا ساعت ۱۰ تا ۱۲ آقای مشایی به دیدار شما خواهد آمد و حتی عنوان کردند که "آقای مشایی می خواهد شب یلدایش را در خیمه عدالتخواهی بگذراند!".


طلبه سیرجانی خاطر نشان کرد: اما من به آنها گفتم که بدلیل اینکه آقای مشایی حاشیه اش بیشتر از متن اش است و فعلا بعنوان اولین نفری که قرار است از طرف دولت به اینجا بیاید ایشان نباشد بهتر است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


احسنت بر این یکه تاز با سیاست زیبایش.