پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 9 Jul 2020
 
۰

توصيه الله كرم به طلبه هاي سيرجاني و تبريزي

سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۰۷:۵۰
کد مطلب: 137407
شما در جبهه ولايت آتش دروني تان در كسب عدالتخواهي بيشتر است و اگر من هم بجاي شما بودم مطمئنا در اينجا مي ماندم.

حسين الله كرم در ديدار با طلبه هاي عدالتخواه سيرجاني و تبريزي با اعلان حمايت از اقدام آنان گفت: حركت شما يك حركت حزب اللهي و ولايي است. 

به گزارش جهان  الله كرم  در اين ديدار با اشاره به اهميت نبرد در جنگ نرم گفت: مابايد در يك نبرد همديگر را ياري كرده و هواي هم را نگه داريم. وي با اشاره به اينكه سه معيار در تشخيص وظيفه و اداي تكليف وجود دارد كه يا الهام گرفتن ، سوز دل داشتن و شعله دروني است ، يا تشخيص و عمل به سيره دوازده امام با معرفت كامل است و يا اطاعت از ولي حي ، افزود: شما در جبهه ولايت آتش دروني تان در كسب عدالتخواهي بيشتر است و اگر من هم بجاي شما بودم مطمئنا در اينجا مي ماندم. 

در اين ديدار طلبه سيرجاني نيز با اشاره به توانايي و روحيات مختلف نيروهاي حزب الله گفت: يك عده از امت حزب الله بايد در سنگرهاي جديدي كه آقا ايجاد مي كند حضور يابند و برخي ديگر بايد سنگرهاي قبلي و قديمي تر را حفظ كنند و اين اقدام از نوع دوم است.
گفتني است كه در اين ديدار حاج فرج الله مراديان و رحيم منتظر از رزمندگان دوران دفاع مقدس الله كرم را همراهي نمودند.
بعد از اين ديدار نيز 2 گروه از طلاب و فضلاي حوزه علميه قم با حضور در كلبه عدالتخواهي از اهداف و اقدامات عدالتخواهانه طلبه سيرجاني و تبريزي حمايت كردند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *